Ana Sayfa Hakkımızda Haberler S.S.S Hesap Nolarımız İletişim
Ana Sayfa  |  Alışveriş Sepetim |  Yeni Üyelik | Hakkımızda  | Yardım |  İletişim NOT: Yedek Parça aramaları için Laptop'unuzun Modelini Yazabilirsiniz.. Örnek: "HP DV600 Batarya"
Hakkımızda

LAPTOP ONARIM UZMANLIĞI EĞİTİMİ

Pc ve Laptop Satışlarındaki rekabitin arttığı, kar marjlarının düştüğü bugünlerde, küçük ve orta ölçekli bilgisayar firmalarının kazançlarını artırabilmeleri için büyük bir fırsat.

Bilgisayar firmalarına çokça Laptop onarım talepleri gelmesine rağmen bir çok firma halen bu işi deneme yanılma yöntemi ile yapmaya çalışmakta veya direkt olarak işi bu işi yapan bir firmaya göndermekte. 

  40 Aydır vermiş olduğumuz 6gün süren Bire-Bir eğitim ile Siz de artık Laptopların Anakart onarımlarını kendi içinizde bilinçli olarak yapabilirsiniz.
Anakart üzerindeki ölçümleri yaparak arızalı devre elemanlarını tespit edip değiştirip cihazları çalışır hale getirebilirsiniz.

Eğitime katılarak,  Kalabalık sınıf ortamında, Sadece Bir işin nasıl yapıldını izleyerek bilgi sahibi olmuş olmayacaksınız. Eğitim ortamında Bire-Bir teknisyen eşliğinde işi kendiniz yaparak Meslek edinmiş olacaksınız. Eğitimde edinmiş olacağınız Elektronik mantığı ile Laptop ile sınırlı kalmayarak Projeksiyon, Lcd, Tablet tamirlerinide gerçekleştirebileceksiniz.

LAPTOP OKULU


EĞİTİM DETAYLARI İÇİN ve KAYIT İÇİN: www.LaptopOkulu.com Tel: 444 321 3
 


 

 

Ana Sayfa  |  Alışveriş Sepetim |  Yeni Üyelik | Hakkımızda  Yardım |  İletişim NOT: Yedek Parça aramaları için Laptop'unuzun Modelini Yazabilirsiniz.. Örnek: "HP DV600 Batarya"
E-Posta Üyeliği
Kampanyalardan haberdar olmak için e-posta bültenlerine üye olun.
E-posta adresiniz :
Üyelik İşlemleri
Yeni Üyelik
Üye Girişi
Şifre Hatırlatma
Sipariş İşlemleri
Sipariş İzleme
Sipariş Yardım Formu
Ödeme Bildirim Formu
Alışveriş İşlemleri
Alışveriş Sepeti
Alışveriş Listesi
Alarm Listesi
Yardım
Sık Sorulan Sorular
Para Puanlar
Online Ödeme Formu
Bakbi Laptop Servisi
Merkez : Güzelyurt Mah, M.Akif Ersoy Cad.No:38/B (Media Markt Karşısı) Beylikdüzü / İSTANBUL BAKBİ BİLGİSAYAR
Tel : 444 321 3 - Fax : xx xx xx xx - Eposta : destek@laptopservisi.com
Ana Sayfa Hakkımızda Haberler S.S.S Site Haritası İletişim
Copyright © 2000-2015 BAKBİ LAPTOP SERVİSİ
Güzelyurt Mah, M.Akif Ersoy Cad.No:34 Kat:4 (Media Markt Karşısı) Beylikdüzü - İSTANBUL
Tel: 444 321 3

Laptop Servisi, Notebook Servisi, Laptop Tamiri, Notebook Tamiri, Laptop Onarımı, Notebook Onarımı,Laptop Yedek Parça Hizmetleri ve Notebook Yedek Parça Hizmetleri